19. 2. 2021

Obnovení provozu bez omezení ve všech třídách

Od pondělí 22. 2. 2021 bude ve všech třídách obnoven provoz bez omezení.

Pokud si nepřejete, aby se Vaše dítě účastnilo prezenčního vzdělávání (slabší imunita dítěte/někoho z rodiny, strach z nákazy koronavirem, …), kontaktujte mě, prosím, telefonicky nebo SMS zprávou. V takovém případě je třeba omluvit dítě pro jeho nepřítomnost.

Prosím o důsledné dodržování těchto pravidel:

• Do školky budou přijímány děti zcela zdravé. V případě, že přivedete dítě, které jeví příznaky onemocnění, paní učitelka má právo takovéto dítě do třídy nepřijmout
  • Před vstupem do MŠ vždy (i v případě otevřených dveří) zazvoňte na příslušnou třídu a ohlaste se paní učitelce.
  • Dítě přivádí a odvádí pouze jedna dospělá osoba.
  • V budově se doprovod dítěte zdržuje co nejkratší dobu.
  • Zákaz vstupu rodičů do tříd, dítě přiveďte maximálně ke dveřím třídy.
  • Po celou dobu pobytu v budově je doprovodná osoba povinna mít nasazenou roušku či respirátor.

Při objevení příznaků onemocnění škola postupuje takto:

• izolace dítěte od ostatních
  • nasazení roušky dítěti
  • telefonické kontaktování zákonného zástupce dítěte a výzva pro jeho vyzvednutí

Chráníme tak zdraví ostatních dětí, zaměstnanců a tím i provoz školy.

Daniela Lufinková
ředitelka