30. 4. 2021

Obnovení provozu od 3. 5. 2021

Od pondělí 3. 5. 2021 bude obnoven provoz mateřské školy. Děti nejsou testovány a nenosí roušky.

Pokud si nepřejete, aby se Vaše dítě účastnilo prezenčního vzdělávání (slabší imunita dítěte/někoho z rodiny, strach z nákazy koronavirem, …), je třeba dítě řádně omluvit pro jeho nepřítomnost.

Prosím o důsledné dodržování těchto pravidel:

• Do školky budou přijímány děti zcela zdravé. V případě, že přivedete dítě, které jeví příznaky onemocnění, personál MŠ má právo takovéto dítě do třídy nepřijmout
  • Před vstupem do MŠ vždy (i v případě otevřených dveří) zazvoňte na příslušnou třídu a ohlaste se paní učitelce.
  • Dítě přivádí a odvádí pouze jedna dospělá osoba.
  • V budově se doprovod dítěte zdržuje co nejkratší dobu.
  • Zákaz vstupu rodičů ke třídám, dítě ze šatny odchází samo.
  • Po celou dobu pobytu v budově je doprovodná osoba povinna mít nasazenou nano roušku či respirátor.
  • Pokud máte nové telefonní číslo, informujte paní učitelku o změně.

Při objevení příznaků onemocnění škola postupuje takto:

• izolace dítěte od ostatních
  • nasazení roušky dítěti
  • telefonické kontaktování zákonného zástupce dítěte a výzva pro jeho vyzvednutí

Chráníme tak zdraví ostatních dětí, zaměstnanců a tím i provoz školy.

Daniela Lufinková
ředitelka