Jdi na obsah Jdi na menu
 

2. 7. 2020

Ohlédnutí za Rozloučení s předškoláky

Děkujeme všem rodičům za to, že doma dětem připomněli naši „Námořnickou“. Díky nim a díky tomu, že máme šikovné předškoláky, se akce velmi vydařila. Děkujeme paní ředitelce za krásný úvod celé akce a všem učitelkám a dalším zaměstnancům školky za účast a pomoc při její organizaci. Děkujeme našim milým hostům, kteří přijali naše pozvání, jmenovitě paní učitelce Mgr. Ivě Cvrčkové, paní učitelce Mgr. Ivetě Hejdukové a trenérce Janě Boučkové. Velké poděkování patří mamince našeho kapitána Štěpánka, která nám upekla nádherný a vynikající námořnický dort, a také panu fotografovi, který pořídil krásné fotografie. Portrétové fotografie budete moci během prázdnin vidět ve výloze Železářství Dubský, kterému tímto děkujeme za poskytnutou plochu. Pokud budete mít zájem o fotografii (ať už profilovou a nebo skupinovou), neváhejte nás kontaktovat na našem telefonním čísle.

Přejeme Vám krásné prázdniny!