Jdi na obsah Jdi na menu
 

9. 7. 2021

Ohlédnutí za školním rokem 2020/2021

Dnešním dnem končí provoz mateřské školy a všichni její zaměstnanci odchází na zaslouženou dovolenou.
Tento školní rok byl velice náročný. Děkuji všem mým kolegyním za jejich skvěle odvedenou práci. Velké poděkování patří rodičům, kteří měli možnost hlídání, že si v nelehkých obdobích, kdy naše školka musela fungovat bez provozního personálu, nechali své děti doma. Děkuji rodičům za dodržování všech opatření, která nám byla nařízena. Děkuji za spolupráci při testování, které se díky statečným dětem provádělo bez komplikací. Děkuji všem rodičům, kteří skvěle komunikovali s personálem mateřské školy a tím předcházeli zbytečným nedorozuměním. Děkuji za skvělou spolupráci mezi rodiči, naší školkou a Krajskou hygienickou stanicí Libereckého kraje, kdy se školka musela několikrát z hodiny na hodinu uzavřít kvůli pozitivnímu případu. Děkuji za projevy uznání naší práce.
Přes veškeré zákazy a omezení se naše školka ke konci školního roku dala opět do celkem běžného provozu. Děti si tak mohly užít divadelní představení, výlet a další drobné akce.
Pevně věřím, že následující školní rok bude probíhat tak, jak probíhat má.

Daniela Lufinková

 

Přejeme všem hezké prázdniny plné pohody. Našim předškolákům přejeme ještě jednou úspěšný vstup do základní školy a na ostatní se těšíme v září.

kolektiv MŠ