4. 2. 2021

Prodloužení omezeného provozu

Vážení rodiče,

z důvodu dalšího pozitivně testovaného zaměstnance ve školní kuchyni se omezený provoz prodlužuje minimálně do čtvrtka 11. 2. 2021 (včetně).

Se souhlasem zřizovatele žádám všechny rodiče, kteří mají tu možnost, aby po dobu omezeného provozu své dítě nepřiváděli do mateřské školy.

Po dobu omezeného provozu je kapacita školky velmi nízká. V případě vyššího zájmu budu nucena školku dočasně uzavřít.

Stravování bude zajištěno pouze pro děti – a to formou dovozu z jiného školního zařízení.

Děkuji všem rodičům za vstřícnost a nabídnutou pomoc. Velmi si toho vážím.

V Železném Brodě dne 4. 2. 2021                                                             Daniela Lufinková
                                                                                                                              ředitelka