Jdi na obsah Jdi na menu
 

2. 4. 2021

Velikonoční hra FSA

Jako každé Velikonoce pořádá Fit Studio Aerobiku Jany Boučkové z. s. Velikonoční hru. Letos už podruhé se musí omezit na distanční kvíz. Zatímco loni byly otázky rozptýleny v okolí Železného Brodu, letos jsou zasílány e-mailem.
Deadline pro zaslání odpovědí je sobota 3. 4. 2021 v 18:00, každý obdrží dárek!


Pravidla: 
1. vyplněný kvíz (on-line) -  (otázky v příloze)
2. Fotka/video s velikonočním pozdravem/sportovní aktivitou (skákání přes švihadlo, jízda na koloběžce, jízda na kole, u aerobiček jumpin' jacks, části choreografie, fotka z výletu...) Fotky i videa bychom rádi zveřejnili na sociálních sítích, proto netrváme na viditelném obličeji (je naprosto v pořádku, pokud budou děti zády). 
Můžete posílat přes messenger/whattsapp, e-mailem, případě rovnou na IG nebo FB s označením klubu. 
Každá fotka/video nás moc potěší a naplní nás pocitem, že akce nepořádáme zbytečně! 


FSA se těší na Vaše video pozdravy!