9. 9. 2020

Vstup do MŠ od 10. 9. 2020 pouze se zakrytými dýchacími cestami

Podle nařízení Ministerstva zdravotnictví platí od 10. 9. 2020 plošné nošení roušek ve vnitřních prostorách.

To znamená, že doprovázející osoba je povinna mít zakryté dýchací cesty rouškou, šátkem, šálou a obdobnými tkaninami.

Dítě do MŠ může doprovázet pouze jedna osoba, která se v prostorách MŠ zdržuje co nejkratší možnou dobu.

V případě, že dítě ještě obědvá či svačí, Vás požádáme počkat před budovou MŠ. Abyste se této situaci vyhnuli, doporučujeme děti vyzvedávat po obědě v době od 12.15 do 12.30, po odpolední svačině nejdříve ve 14.30 (větší děti ve 14.15).

Ve třídách budou děti bez roušek. Každé dítě musí mít v šatně alespoň jednu čistou roušku v uzavřeném sáčku.

Sledujte, prosím, naše internetové stránky a nástěnky v MŠ, kde Vás budeme informovat o dalších opatřeních.

Děkujeme, že dodržujete všechna pravidla. Vážíme si toho.

plakatrouska.jpg